[Home]
- Recenze padů
- StepMania
- Czech DDR


Reporty z akcí
Fotky z akcí
- Videa

Dance Dance Revolution
DS 3DDX
- BeatMania
- DanceManiax
- DrumMania
- EZ2Dancer
- In The Groove
- In The Groove 2 PC
- Karaoke Revolution
- Keyboard Mania
- Para Para Paradise
- Percussion Master
- Pop'n Music
- Pump it Up
- Pump it Up Pro
- Technomotion

Songlists
Codes and unlocks
- S'Tsung
- Xsoft
- My Blog (Czech)
- My BEMANI Blog (English)
- UnlockedArcade

 

 

Reklama:

EZ2Dancer

Video showing Double
Co to je?

EZ2Dancer se řadí mezi taneční hry. Jedná se o hru Korejskou z roku 2000 a za její vznik může firma Amuseworld. Později tato hra byla oživena Čínany (firmou EZ2Dance). (pozn. Amuseworld prohrál soud proti KONAMI o kopírování principu hry a tudíž asi nebude pokračovat dále ve vývoji a výrobě dalších automatů EZ2Dancer).

Hra spočívá v potvrzování not (šipek a koleček) rukama a nohama, ve správný okamžit (v momentě, kdy se nota překreje s cílovou stacionární notou v horní části obrazovky, hráč musí potvrdit notu na platformě/ručním senzoru). Každá vámi potvrzená nota se ohodnocuje a to následovně (od nejlepšího k nejhoršímu): Cool, Good, Oops.

Hru je možno hrát v jednom nebo ve dvou lidech na single. Jeden hráč pak může hrát i na double (Club Style). V single módu můžete hrát na obtížnosti Easy, Hard (5 senzorů) a Real (7 senzorů). V Hard módu máte na začátku výběr z několika lehčích skladeb. V druhém a třetím stage máte možnost výběru těžších skladeb. V Real módu si vybíráte jeden sled tří skladeb. Obtížnost je od 1 do 9.

Hra se dá hrát na 5 nebo 7 senzorů. Tři z toho jsou pro nohy (vlevo-nahoru - UL, vpravo-nahoru - UR, dolu - Rear) a zbylé jsou pro ruce. Noty pro nohy jsou na obrazovce vidět ve formě červených (UR, UL) a žlutých šipek (Rear).Noty pro ruce jsou zobrazeny modrými (horní senzory) a zelenými kolečky (spodní senzory).

Na konci hry je váš celkový výkon vyhodnocen. Ukáže se vám kolik Cool, Good a Oops jste dali spolu s největším Cool combem, písmeném ohodnocení a vaším skóre.

Speed modificator (1x, 2x, 4x): 2x swoosh your hand under the lower hand sensor

Datum poslední modifikace:
-01:19 29/11/2010