[Home]
- Recenze padů
- StepMania
- Czech DDR


Reporty z akcí
Fotky z akcí
- Videa

Dance Dance Revolution
DS 3DDX
- BeatMania
- DanceManiax
- DrumMania
- EZ2Dancer
- In The Groove
- In The Groove 2 PC
- Karaoke Revolution
- Keyboard Mania
- Para Para Paradise
- Percussion Master
- Pop'n Music
- Pump it Up
- Pump it Up Pro
- Technomotion

Songlists
Codes and unlocks
- S'Tsung
- Xsoft
- My Blog (Czech)
- My BEMANI Blog (English)
- UnlockedArcade

 

 

Reklama:
Glasgow - a jak to S'Tsung přežil

Další lokací měla být herna Booth's Amusements v centru Glasgow. Byla tradičně vybrána z machine locations na DDRFreak, takže jsem nečekala žádný podraz. Avšak po celou dobu v Glasgow se mi o DDR vůbec nezdálo. Víte ono je to tak, že když jdu navštívit nějakou tu hernu, tak se mi o tom pár dní zdá předem. Když se mi ale nic nezdá, znamená to, že se to konat nebude. V tomhle případě jsem, ale věděla, že Euromix 2 se nachází někde HOODNĚ blízko.

Po druhém nočním bloudění jsem zmíněnou hernu dokonce i našla, ale asi v půl jedné ráno. Herna byla v tuto dobu zavřená, tak jsem počkala několik hodin a ráno jsem to zkusila znovu. Sešla jsem dolů jak mi bylo řečeno a co vidím? Samé blikající automaty s nějakým ovocem. Jako blbec jsem se ještě obsluhy zeptala po EM2, což ji asi vyvedlo hodně z míry. Mě osobně teda také, protože když už jsem podle DDRFreak našla více DDR automatů, nečekala jsem, že tenhle tady prostě nebude. Nedalo mi to a tak jsem zkontaktovala Xsofta ať mi sežene opravdové lokace z DDRUK a to se i stalo.

Tak jak to v Glasgow vypadá s tanečními automaty? Osobně se mi podařilo zjistit jen jednu lokaci a ta je kousek od SECC a je to v Elliot street. Nejedná se o hernu, ale o bowling s barem a pár arkádama. Čirou náhodou tam najdete Euromix 2. Tohle vás může potěšit, ale co vás nepotěší je cena hry. Nevadilo by, že jeden credit stojí libru, ale to, že za 1 credit máte dva songy a nemůžete hrát nonstop je fakt na zabití.

Druhým automatem v Glasgow je nějaké PIU. To se nachází v Hotshots na Paisley road. Dříve tam bylo DDR, ale to teď skončilo na Londýnském letišti.

Arkáda z Booth's Amusements se také musela někde objevit, ale to nevím kde. Avšak není tam už asi osm měsíců.

Takhle nějak teda vypadalo moje blodění v Glasgow. Neumíte si to ani představit. Víte, že máte někde za rohem Euromix 2 a nemůžete ji najít. Každopádně jedna dobrá věc z toho nakonec je...v Glasgow se teď neztratím.

Datum poslední modifikace:
-01:19 29/11/2010