[Home]
- Recenze padů
- StepMania
- Czech DDR


Reporty z akcí
Fotky z akcí
- Videa

Dance Dance Revolution
DS 3DDX
- BeatMania
- DanceManiax
- DrumMania
- EZ2Dancer
- In The Groove
- In The Groove 2 PC
- Karaoke Revolution
- Keyboard Mania
- Para Para Paradise
- Percussion Master
- Pop'n Music
- Pump it Up
- Pump it Up Pro
- Technomotion

Songlists
Codes and unlocks
- S'Tsung
- Xsoft
- My Blog (Czech)
- My BEMANI Blog (English)
- UnlockedArcade

 

 

Reklama:
Pump it Up Zero v CZ

Nedávno jsme se dozvěděli z několika zdrojů, že v Liberci je prý nějaký taneční automat. A tak jsme napsali do Centra Babylon s otázkou o co se tedy vlastně jedná. Dozvěděli jsme se, že se jedná o Pump it up Zero, ale nějak jsme tomu nevěřili a nevěděli jsme se o jaký cabinet se jedná. Později se zažádalo i o fotky a tak jsme zjistili, že žádné GXko ani FXko to není^_^. Ale to jsme čekali.

Na fóru se rozhodlo, že 13.10. se pojedeme na tu arkádu ve více lidech podívat. Jeli jsme v sestavě já, Xsoft, Robot2037 a Trin. Trin měl jako jediný koupený lístek, který mi ale nakonec předal, takže do Liberce jsem dorazila první já. Zbytek dorazil asi tak v pul druhé.

Když jsem po nějaké době našla Centrum Babylon, začala jsem být doopravdy zvědavá, co to na mě vyjukne za arkádu. Tu jsem nemusela hledat, vzhledem k tomu, že se nachází kousek od vstupu do placených částí centra Babylon. Opravdu se jednalo o PIU Zero a dokonce fungovalo.

Nemohla jsem přeci jinak než to vyzkoušet. Vhodila jsem první kredit a navolila Arcade Station. Mód, kde si člověk může zahrát všechno na jakou chce obtížnost. Jako první jsem zvolila nějakou skladbu a spustila ji. Místní PIU mě však překvapilo jednou věcí. Hrála jsem na P1, ale šipky byly na obrazovce na P2. To mě dost zmátlo a bez speed modu se mi taky nehrálo nejlépe. Skladbu jsem nějak odehrála na C, tak jsem si řekla, že použiju speed mod. Poté, co jsem ho zadala jsem, potvrdila skladbu (z dřívejších automatů, jsem byla zvyklá, že se po speed modu, člověk objeví na stejné skladbě). Nestalo se tak však. Kdyby to byla jiná skladba tak by mi to nevadilo (na stejnou obtížnost), ale já jsem omylem spustila Love is a Danger Zone 2 na Nightmare. Po prvních pár šipkách jsem tedy viděla gameover screen a nějak jsem nevěděla vlastně jak se tak stalo.

Další kredit dopadnul stejně a tak jsem se rozhodla zkusit při dalším kreditu Easy Station. Tam jsem však zjistila, že nejtěžší skladba na 3 hvězdičky je opravdu k unudění. Ale aspoň jsem měla možnost si prohlédnout nové noteskiny v PIU.

Po třech nudných skladbách na easy jsem znovu spustila easy station a tentokrát jsem si přečetla "How To Play". Zjistila jsem, že obtížnost se mění UL panelem. Ale i tak to neřešilo můj problém. Po dalších dvou kreditech jsem, ale nakonec zjistila, že ANOTHER je další channel a dá se z něho jednoduše přepnout na jiné. Prostě dříve byly channely tři a kódy tak fungovaly bez problémů. Teď jsou čtyři, takže se člověk musí vrátit na song, co chce hrát. A za další obtížnost se vybírá také v songwheelu (oba hráči si totiž můžou vybrat svoji obtížnost).

Po zjištění jak konečně arkáda funguje jsem si konečně mohla zahrát, ale pár her skončilo failem, kvůli nefunkčnímu středu. Pozdě mě napadlo, zkusit P2 platformu. Zkusila jsem tedy a zjistila jsem, že už dávám i ty 14tky.

Při hraní se mi stala ještě jedna věc, kterou jsem nečekala. Normálně jsem totiž zvyklá si dávat kredity na arkádu a ještě se mi nestalo, že by mi je někdo ukradl. Zrovna jsem tam dávala další kredit, když kolem přišel nějaký kluk a koukal, co se bude dít (celkem normální). Avšak když jsem se nakonec se dohrabala k volbě songu a jeho potvrzení tak přiběh k arkádě sebral peníze a zmizel. Ne, že by mi to nějak extra vadilo, ale tohle jsem nečekala. Byl tak chytrý, že si počkal až se budu věnovat něčím jiným a pak se činil. Příště už budu mít peníze v kapse.

Na PIU jsem později začala hrát systematicky nové skladby na Hard a Crazy, zkusila jsem Remix Mode a pak už jsem byla natolik vyčerpaná a bez kreditů, že jsem si šla dát oběd. Čekala jsem, že mezitím dorazí zbytek skupiny.

Xsoft, Trin a Robot dorazili o trochu později než jsem je čekala, ale dorazili vcelku. Stáli u arkády a koukali na ní. A tak začalo povídaní o tom, jak se vlastně ta arkáda ovládá a že to má menší háček (prohození hráčů). I když věděli ode mě jak se to teda má ovládat občas se někdo překouk a tak se stalo, že jsme viděli jednu skladbu na Crazy 17 (šílené) nebo jednu milou 13tku (tu jsem dala). I dalším se stalo zaseknout se v Another, ale po většinou jsme hráli dva na arkádě, takže problémy s doublem nebyly (občas crazy nebo hard místo hard a normalu).

First visit of Centrum Babylon

Today we went to Liberec once again to play Pump it up. This time it was me and NX. We went there by a car and it took us one hour so it was ok.

When we came there there was a blond girl playing Pump it up. We asked her if we can play after she finishes her game. To our surprise she told us that if both of us want to play then we have to pay twice the price. I decided to quickly proceed to Arcade mode so I would avoid her in tutoring us how to enter Easy Mode and tell us how to actually play the game.

After this I chose Csikost Post on Hard to warm us up. From this moment on she didnÔÇÖt say a word^_^. Anyway we had a nice time playing and some probably local girls had their time also. We also got some audience. It was quite funny to see them watch the local girls and then watch me playing letÔÇÖs say Come to me CZ. I couldnÔÇÖt see their faces but I can imagine their WTF looks. Well, I just got the description of their looks when they saw me play.

I donÔÇÖt know when but we also decided to try our luck on Dignity CZ in two. We said to each other itÔÇÖs possible, we could get D on it? Well, I wasnÔÇÖt that positive on that but I said ÔÇśok why not try it.ÔÇÖ So we tried it I took the red arrows + center and NX blue arrows (and the center for a while). The result? Well, we passed the song somehow with a nice D. I have to say that I couldnÔÇÖt almost breathe at the end (you know there is such a nice stream near the endÔÇŽmostly of red arrows and then there is a series of triplets.)

I also cleared Canon D full remix. I have to say that the stream is not funny at all. But people watching me clear the song applauded me so I didnÔÇÖt feel that awkward (I donÔÇÖt like playing crazy-killer songs in public).

Anyway I have to thank to my friend who went there with me. And also I would like to say thanks to the local girls. I hope more underground players will show up^_^.

Datum poslední modifikace:
-01:19 29/11/2010